Seznam je chronologický.

‹‹       2 4      ››

OpenEdge Long-Term Support

S příchodem OpenEdge 12.2 Progress představuje i nový životní cyklus technické podpory a údržby Long-Term Support (LTS) a to jak pro aktuální verzi 12.2, tak paralelní verzi 11.7.

 

ZVEŘEJNĚNÍ USNESENÍ O SNÍŽENÍ ZÁKLADNÍHO KAPITÁLU A VÝZVA VĚŘITELŮM

Představenstvo společnosti GALEOS a.s., IČO 29027438, sídlem Michelská 300/60, 140 00 Praha 4, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15907 (dále jen společnost ), tímto v souladu s ustanovením § 518 odst. 2 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, zveřejňuje usnesení řádné valné hromady společnosti konané dne 8. 4. 2020.

 

COVID-19: Aktualita z Progressu

Jediné správné rozhodnutí: S ohledem na stávající pandemickou situaci Progress Software Corporation ruší konference ProgressNEXT 2020, PUG@NEXT a bohužel i DevReach US.

 

EMEA PUG Challenge potvrzen ve Vídni!

Místo konání největší evropské konference zákazníků a aplikačních partnerů Progressu je potvrzeno v termínu 4. až 6. listopadu 2020 v hotelu Hilton. Registrace je však z důvodu pandemie zatím pozastavena.

 

Pizza & Beer: Středa 23. září 2020

Jako obvykle oznamujeme termín oblíbené akce již začátkem nového roku. Agenda bude průběžně doplňována o další témata.

 

Proč přejít na OE 12.1 - Tři hlavní důvody

OE_RoadMap_at_Next19_small.png Je běžnou praxí, že nejenom zákazníci Progress OpenEdge záměrně vynechávají základní “tečka nula” produktové releasy a počkají si na nejbližší “tečka jedna” verzi s tím, že bude již “vychytanější”. K dispozici již máme 12.1 verzi OpenEdge a zde předkládáme tři hlavní důvody, proč na ni přejít. 

 

Prezentace z Pizza & Beer

Publikovali jsme prezentace z brněnského setkání.

 

OpenEdge Explorer

OpenEdge Explorer ( OEE ) není nový produkt ani nové téma. Jedná se o omezenou verzi produktu OpenEdge Management (dříve Fathom Management , také  OEM ), která byla uvedena na trh v Progressu verze 9. Oba produkty jsou určeny především k monitorování parametrů operačních systémů (paměť, disky, soubory, síťové prostředky) a komponent Progress Openedge (databáze, aplikační servery atd.). Umožňují monitorování jak lokálního počítače, tak počítačů vzdálených, to vše z jednoho řídícího panelu ve webovém prohlížeči. Kromě monitoringu můžete také ovládat jednotlivé Progress OpenEdge komponenty, můžete např. tyto komponenty konfigurovat, spouštět, zastavovat. Volba Database Administration má navíc další možnosti související se správou databází. Tolik v kostce.

 

Pizza & Beer: Středa 25. září 2019

Další kolo populární akce je tady! Setkání jsou bezplatná, nepravidelná, neformální a začínají vždy obědem formou rautu.

 

ERSTE Premier Trophy 2019

Erste_2019_cover.png Letos opět v chorvatském Biogradu na Moru s flotilou plachetnic Bavaria Cruiser 41S v termínu 18. – 23. 5. 2019. Letos opět s bonusem VÍTĚZSTVÍ posádky kapitána Tomáše Viky z Czech Sailing Teamu, v které byl i Tomáš Kučera. Účastnilo se 20 posádek. Letošní vítězství Czech Sailing Teamu je tedy ještě cenější než to loňské, kdy bylo posádek 17.

 

OpenEdge Education Program na univerzitě v polské Lomži

Edu_lomza.png Díky iniciativě největšího polského OpenEdge partnera společnosti Novum z Lomže vyškolil Galeos lektory místní státní university informačních technologií a podníkání.

 

OpenEdge kalendář - Ohlednutí za ProgressNext19

OE_RoadMap_at_Next19.png Ve dnech 6.-9. května uskutečnil Progress Software v Orlandu, USA, pro své zákazníky a partnery svoji výroční konferenci, na které účastníci měli možnost participovat na více než 150 přednáškách, školeních, workshopech s možností setkat se 1:1 s vrcholovým vedením Progressu.  Z konference přinášíme velmi poptávanou informaci týkající se OpenEdge verzí 11 a 12 (viz foto).

 

.NET UI v OpenEdge - IV

Ve čtvrté části naší série článků o vývoji GUI aplikace v .NET pomocí nástrojů Progress OpenEdge pokročíme významně dále. Zatímco v předchozích článcích jsme se zabývali výhradně čtením dat z progressovské databáze ze zdroje "BindingSource" a jejich zobrazením v .NET GUI, dnes si popíšeme, jak lze data v databázi aktualizovat údaji zadanými uživatelem. A jak jsme si již zvykli, použijeme výhradně protředků OpenEdge ABL. Tak do toho.

 

Novinky OpenEdge 12.0 [Galeos webinar]

Středa 13. března 2019, 14:00-15:00

 

Pizza & Beer 25. září 2019

V letošním roce organizujeme setkání Pizza and Beer ve středu 25. září opět v Brně v hotelu Continental.

 
‹‹       2 4      ››

Nahoru