Seznam je chronologický.

‹‹       2       ››

Pizza & Beer: Středa 25. září 2019

Další kolo populární akce je tady! Setkání jsou bezplatná, nepravidelná, neformální a začínají vždy obědem formou rautu.

 

ERSTE Premier Trophy 2019

Erste_2019_cover.png Letos opět v chorvatském Biogradu na Moru s flotilou plachetnic Bavaria Cruiser 41S v termínu 18. – 23. 5. 2019. Letos opět s bonusem VÍTĚZSTVÍ posádky kapitána Tomáše Viky z Czech Sailing Teamu, v které byl i Tomáš Kučera. Účastnilo se 20 posádek. Letošní vítězství Czech Sailing Teamu je tedy ještě cenější než to loňské, kdy bylo posádek 17.

 

OpenEdge Education Program na univerzitě v polské Lomži

Edu_lomza.png Díky iniciativě největšího polského OpenEdge partnera společnosti Novum z Lomže vyškolil Galeos lektory místní státní university informačních technologií a podníkání.

 

OpenEdge kalendář - Ohlednutí za ProgressNext19

OE_RoadMap_at_Next19.png Ve dnech 6.-9. května uskutečnil Progress Software v Orlandu, USA, pro své zákazníky a partnery svoji výroční konferenci, na které účastníci měli možnost participovat na více než 150 přednáškách, školeních, workshopech s možností setkat se 1:1 s vrcholovým vedením Progressu.  Z konference přinášíme velmi poptávanou informaci týkající se OpenEdge verzí 11 a 12 (viz foto).

 

.NET UI v OpenEdge - IV

Ve čtvrté části naší série článků o vývoji GUI aplikace v .NET pomocí nástrojů Progress OpenEdge pokročíme významně dále. Zatímco v předchozích článcích jsme se zabývali výhradně čtením dat z progressovské databáze ze zdroje "BindingSource" a jejich zobrazením v .NET GUI, dnes si popíšeme, jak lze data v databázi aktualizovat údaji zadanými uživatelem. A jak jsme si již zvykli, použijeme výhradně protředků OpenEdge ABL. Tak do toho.

 

Novinky OpenEdge 12.0 [Galeos webinar]

Středa 13. března 2019, 14:00-15:00

 

Pizza & Beer 25. září 2019

V letošním roce organizujeme setkání Pizza and Beer ve středu 25. září opět v Brně v hotelu Continental.

 

ProgressNEXT19: Zlevněné vstupné končí 15. února!

ProgressNEXT18_CMO.jpg Zamýšlíte-li s námi navštívit ProgressNEXT19, neváhejte s registrací. „Super Early Bird“ vstupné za 795 dolarů končí již 15. února 2018.

 

Progress® DataRPM® školení v ČR

DataRPM.png Ve spolupráci s Progress Software uskutečnil Galeos první DataRPM školení v České Republice pro partnera MIITIS včetně workshopu pro nadějné zákazníky.

 

Pizza & Beer: Středa 19. září 2018

Pizza_and_Beer_logo_comp.jpg Dvě témata jsme vybrali, o třetím bylo možné hlasovat. Setkání jsou bezplatná, nepravidelná, neformální a začínají vždy obědem formou rautu.

 

PASOE a služby WebHandler I

PASOE verze 11.6.3 přichází s novou komunikační vrstvou, která umožňuje vývojářům webových aplikací lépe pracovat s daty poskytovanými business entitami na progressovském aplikačním serveru. Rozhraní se jmenuje " Web Handlers " a poskytuje metody, jak prezentovat data poskytovaná business entitami v různých formátech. V našem článku si ukážeme, jak lze jednoduše generovat odpovědi ve formátu JSON.

 

IT Regata ERSTE Premier Trophy 2018

IT_Regata_2018_1.jpg Letos opět v chorvatském Biogradu na Moru s novou flotilou plachetnic Bavaria Cruiser 41S v termínu 19. – 24. 5. 2018. Bonusem bylo VÍTĚZSTVÍ posádky kapitána Tomáše Viky, (Czech Sailing Team), v které Galeos reprezentoval Tomáš Kučera. Účastnilo se 17 posádek – vítězství Czech Sailing Teamu je tedy velmi cenné.

 

ProgressNEXT18, ProgressNEXT19

ProgressNEXT18_CMO.jpg Ve dnech 29. května až 1. června 2018 se v Bostonu uskutečnila globální partnerská a uživatelská konference Progressu. Více než 800 účastníků mělo možnost navštívit na 130 prezentací a osobně se setkat s produktovými i vrcholovými manažery Progressu

 

Pizza & Beer Jaro 2018

P_B_Mozaika.jpg Setkání v Brně a Varšavě se opět zúčastnilo téměř 50 partnerů a přímých zákazníků.

 

Pizza & Beer: Středa 18. dubna 2018

V letošním roce organizuje Galeos dvě brněnská setkání Pizza & Beer společná pro české i slovenské partnery a zákazníky.

 
‹‹       2       ››

Nahoru