Seznam je chronologický.

‹‹       2

IT Regatta 2016

IT_Regatta_2016 IT Regatta je nejprestižnější námořní one design regata pořadaná pro české IT profesionály. IT Regatta 2016, která se konala od 5. do 10. září 2016, byla již 12. ročníkem tohoto úspěšného podniku.

 

EMEA PUG Challenge 2017 v Praze!

Skvělá zpráva přišla od našich konzultantů z právě zahájeného EMEA PUGu v holandském Noordwijku. Příští rok bude tato největší evropská konfererence uživatelů Progressu v Praze! Velké díky organizačnímu výboru EMEA PUGu a Tomášovi Kučerovi! Místo, agenda a další informace budou včas zveřejněny. 

 

Pizza & Beer v číslech

Pizza Setkání se v Bratislavě, Brně a Poznani zúčastnilo téměř 50 partnerů a zákazníků.

 

Oblíbená setkání "Pizza & Beer" se vracejí.

20160623_P_B_WAW_web.png Vycházíme vstříct zájmu našich partnerů a přímých zákazníků a i v České republice a Slovensku organizujeme technologicky zaměřená setkání nazývaná  "Pizza & Beer". Název nelze brát doslova. Budeme servírovat jak zajímavé informace, tak nejenom pizzu a pivo.

 

Progress Academy: První kolo školení začíná

Progress Academy nabízí začínajícím vývojářům OpenEdge možnost rychlého třítýdenního startu.

 

Progress Academy

Pro zaškolení nových vývojářů v tom nejlepším, co může Progress® OpenEdge® nabídnout, je nyní možné využít program Progress Academy.  Účastníci se seznámí s posledními vlastnostmi platformy OpenEdge (OE) prostřednictvím čtyřtýdenního intenzivního praktického kurzu.

 

Otevíráme Varšavskou pobočku

Galeos oznamuje, že rozšiřuje své obchodní aktivity a otevírá 1. dubna 2016 svoji pobočku ve Varšavě (datum prostě takto vyšlo, nejde o apríl).

 
‹‹       2

Nahoru