DataRPM.png Ve spolupráci s Progress Software uskutečnil Galeos první DataRPM školení v České Republice pro partnera MIITIS včetně workshopu pro nadějné zákazníky.

DataRPM je kognitivní prediktivní platforma umožňující organizacím lépe rozumět svým zařízení nebo strojům (Industrial IoT, Sensors, Machine Learning). Užitím umělé inteligence a schopností včasné detekce anomálií dokáže DataRPM předcházet výpadkům těchto zařízení a významně tak může přispívat k lepšímu hospodaření organizací.

„Průmysl 4.0 se neobejde bez technologií jakou je DataRPM. Jako distributor Progress Software jsme potěšeni, že i v této oblasti máme co nabídnout našim partnerům a přímým zákazníkům. Se společností MIITIS máme společné obchodní plány nejenom v České Republice, a proto jsme ocenili představení DataRPM přímo produktovým manažerem Adityou Murukutlou a hlavním konzultantem pro EMEA Haroldem Verlee.“, podotýká Pavel Kaplický, CEO Galeos.

Pokud máte vzorek senzorových dat alespoň za tři měsíce, můžete si zdarma vyzkoušet sedmidenní cloudovou licenci DataRPM.


Nahoru