Seznam je chronologický.

1 3      ››

Prezentace z Pizza & Beer

Publikovali jsme prezentace z brněnského setkání.

 

OpenEdge Explorer

OpenEdge Explorer ( OEE ) není nový produkt ani nové téma. Jedná se o omezenou verzi produktu OpenEdge Management (dříve Fathom Management , také  OEM ), která byla uvedena na trh v Progressu verze 9. Oba produkty jsou určeny především k monitorování parametrů operačních systémů (paměť, disky, soubory, síťové prostředky) a komponent Progress Openedge (databáze, aplikační servery atd.). Umožňují monitorování jak lokálního počítače, tak počítačů vzdálených, to vše z jednoho řídícího panelu ve webovém prohlížeči. Kromě monitoringu můžete také ovládat jednotlivé Progress OpenEdge komponenty, můžete např. tyto komponenty konfigurovat, spouštět, zastavovat. Volba Database Administration má navíc další možnosti související se správou databází. Tolik v kostce.

 

Pizza & Beer: Středa 25. září 2019

Další kolo populární akce je tady! Setkání jsou bezplatná, nepravidelná, neformální a začínají vždy obědem formou rautu.

 

ERSTE Premier Trophy 2019

Erste_2019_cover.png Letos opět v chorvatském Biogradu na Moru s flotilou plachetnic Bavaria Cruiser 41S v termínu 18. – 23. 5. 2019. Letos opět s bonusem VÍTĚZSTVÍ posádky kapitána Tomáše Viky z Czech Sailing Teamu, v které byl i Tomáš Kučera. Účastnilo se 20 posádek. Letošní vítězství Czech Sailing Teamu je tedy ještě cenější než to loňské, kdy bylo posádek 17.

 

OpenEdge Education Program na univerzitě v polské Lomži

Edu_lomza.png Díky iniciativě největšího polského OpenEdge partnera společnosti Novum z Lomže vyškolil Galeos lektory místní státní university informačních technologií a podníkání.

 

OpenEdge kalendář - Ohlednutí za ProgressNext19

OE_RoadMap_at_Next19.png Ve dnech 6.-9. května uskutečnil Progress Software v Orlandu, USA, pro své zákazníky a partnery svoji výroční konferenci, na které účastníci měli možnost participovat na více než 150 přednáškách, školeních, workshopech s možností setkat se 1:1 s vrcholovým vedením Progressu.  Z konference přinášíme velmi poptávanou informaci týkající se OpenEdge verzí 11 a 12 (viz foto).

 

.NET UI v OpenEdge - IV

Ve čtvrté části naší série článků o vývoji GUI aplikace v .NET pomocí nástrojů Progress OpenEdge pokročíme významně dále. Zatímco v předchozích článcích jsme se zabývali výhradně čtením dat z progressovské databáze ze zdroje "BindingSource" a jejich zobrazením v .NET GUI, dnes si popíšeme, jak lze data v databázi aktualizovat údaji zadanými uživatelem. A jak jsme si již zvykli, použijeme výhradně protředků OpenEdge ABL. Tak do toho.

 

Novinky OpenEdge 12.0 [Galeos webinar]

Středa 13. března 2019, 14:00-15:00

 

Pizza & Beer 25. září 2019

V letošním roce organizujeme setkání Pizza and Beer ve středu 25. září opět v Brně v hotelu Continental.

 

ProgressNEXT19: Zlevněné vstupné končí 15. února!

ProgressNEXT18_CMO.jpg Zamýšlíte-li s námi navštívit ProgressNEXT19, neváhejte s registrací. „Super Early Bird“ vstupné za 795 dolarů končí již 15. února 2018.

 

Progress® DataRPM® školení v ČR

DataRPM.png Ve spolupráci s Progress Software uskutečnil Galeos první DataRPM školení v České Republice pro partnera MIITIS včetně workshopu pro nadějné zákazníky.

 

Pizza & Beer: Středa 19. září 2018

Pizza_and_Beer_logo_comp.jpg Dvě témata jsme vybrali, o třetím bylo možné hlasovat. Setkání jsou bezplatná, nepravidelná, neformální a začínají vždy obědem formou rautu.

 

PASOE a služby WebHandler I

PASOE verze 11.6.3 přichází s novou komunikační vrstvou, která umožňuje vývojářům webových aplikací lépe pracovat s daty poskytovanými business entitami na progressovském aplikačním serveru. Rozhraní se jmenuje " Web Handlers " a poskytuje metody, jak prezentovat data poskytovaná business entitami v různých formátech. V našem článku si ukážeme, jak lze jednoduše generovat odpovědi ve formátu JSON.

 

IT Regata ERSTE Premier Trophy 2018

IT_Regata_2018_1.jpg Letos opět v chorvatském Biogradu na Moru s novou flotilou plachetnic Bavaria Cruiser 41S v termínu 19. – 24. 5. 2018. Bonusem bylo VÍTĚZSTVÍ posádky kapitána Tomáše Viky, (Czech Sailing Team), v které Galeos reprezentoval Tomáš Kučera. Účastnilo se 17 posádek – vítězství Czech Sailing Teamu je tedy velmi cenné.

 

ProgressNEXT18, ProgressNEXT19

ProgressNEXT18_CMO.jpg Ve dnech 29. května až 1. června 2018 se v Bostonu uskutečnila globální partnerská a uživatelská konference Progressu. Více než 800 účastníků mělo možnost navštívit na 130 prezentací a osobně se setkat s produktovými i vrcholovými manažery Progressu

 
1 3      ››

Nahoru