Seznam je chronologický.

‹‹      1 3

Galeos přináší Corticon BRMS i do Polska

Na přelomu září/října uskutečnil Galeos za podpory Progress Software sérii obchodních a produktových školení, která odstartovala nové obchodní aktivity Galeosu v Polsku. Školení bylo určeno specialistům a byznys uživatelům ze strany partnerů a přímých zákazníků, kteří ve svých firmách zodpovídají za oblast automatizace rozhodovacích byznys pravidel.

 

Zlevněné vstupné na pražský EMEA PUG Challenge 2017

EMEA PUG Challenge otevřel registraci na pražskou konferenci 15.-17.11.17 s možností zakoupit si Super Early Bird vstupenky.

 

Progress VP EMEA vystoupil na konferenci největšího polského partnera Novum

fanb2017_compressed.jpg Ve dnech 16.-17. května 2017 pořádal největší Progress partner společnost Novum svoji konferenci letos s mottem “ Bezpečné řešení v nebezpečných časech. ”

 

Pizza & Beer v květnu také s Vladimírem Žaldou a Markem Bujnarowskim

2016_PB.jpg Společně s Progress Software Professional Services Vás srdečně zveme na květnové kolo Pizza & Beer, kde hlavními řečníky budou Vladimír Žalda (Bratislava, Brno) a Marek Bujnarowski (Varšava). Kromě jiného se dozvíte, jak spravovat 1.800 databází více než 100 zákazníků, jak zacházet se 72 TB dat nebo jak koordinovat 138.000 uživatelských připojení.

 

Zlevněné vstupné na pražský EMEA PUG Challenge 2017

Pro ty kdo zvažují svoji podzimní účast na EMEA PUG Challenge 2017 v Praze 15. - 17. listopadu přinášíme přátelské upozornění: Počet zlevněných vstupenek bude letos omezen více než v předešlých letech.

 

IT Regatta 2016

IT_Regatta_2016 IT Regatta je nejprestižnější námořní one design regata pořadaná pro české IT profesionály. IT Regatta 2016, která se konala od 5. do 10. září 2016, byla již 12. ročníkem tohoto úspěšného podniku.

 

EMEA PUG Challenge 2017 v Praze!

Skvělá zpráva přišla od našich konzultantů z právě zahájeného EMEA PUGu v holandském Noordwijku. Příští rok bude tato největší evropská konfererence uživatelů Progressu v Praze! Velké díky organizačnímu výboru EMEA PUGu a Tomášovi Kučerovi! Místo, agenda a další informace budou včas zveřejněny. 

 

Pizza & Beer v číslech

Pizza Setkání se v Bratislavě, Brně a Poznani zúčastnilo téměř 50 partnerů a zákazníků.

 

Oblíbená setkání "Pizza & Beer" se vracejí.

20160623_P_B_WAW_web.png Vycházíme vstříct zájmu našich partnerů a přímých zákazníků a i v České republice a Slovensku organizujeme technologicky zaměřená setkání nazývaná  "Pizza & Beer". Název nelze brát doslova. Budeme servírovat jak zajímavé informace, tak nejenom pizzu a pivo.

 

Progress Academy: První kolo školení začíná

Progress Academy nabízí začínajícím vývojářům OpenEdge možnost rychlého třítýdenního startu.

 

Progress Academy

Pro zaškolení nových vývojářů v tom nejlepším, co může Progress® OpenEdge® nabídnout, je nyní možné využít program Progress Academy.  Účastníci se seznámí s posledními vlastnostmi platformy OpenEdge (OE) prostřednictvím čtyřtýdenního intenzivního praktického kurzu.

 

Otevíráme Varšavskou pobočku

Galeos oznamuje, že rozšiřuje své obchodní aktivity a otevírá 1. dubna 2016 svoji pobočku ve Varšavě (datum prostě takto vyšlo, nejde o apríl).

 
‹‹      1 3

Nahoru