Savvion je společností Gartner hodnocen jako vedoucí technologií v oblasti komplexních sad BPMS (Business Process Management Suite).

Progress Savvion usage patternsUmožňuje implementovat všech sedm klíčových vzorů použití (Case management, Decision centric, Document, Event, Human, Project, System centric). 

Základní komponenty Savvionu

  • Savvion BPM Server - škálovatelný a spolehlivý nástroj založený na prostředí Enterprise Java spravující nasazené aplikace pro automatizaci byznys procesů. Poskytuje bohatou sadu služeb pro provozování a řízení byznys procesů, včetně integrace, workflow a byznys pravidel. 
  • Savvion BPM Portal - nástroj pro řízení každodenní práce umožňuje reagovat na problémy a měnící se byznyspodmínky. Savvion BPM Portal je „oknem“ do běžících procesů. S jeho pomocí lze pracovat na úkolech dle priorit, zobrazovat aktuální data o výkonnosti procesu a kontinuálně procesy ladit a zlepšovat tak, aby umožnili plnění firemních cílů. 
  • Savvion Business Expert - umožňuje analytický pohled na případné procesní anomálie a díky tomu je možné okamžitě provádět potřebné korekce pro zlepšení procesů. Poskytuje nástroje, které business uživatelům umožňují pomocí analytických nástrojů přístupných přes webové rozhraní identifikovat problémy, analyzovat příčiny, řídit metriky a optimalizovat procesy pro zlepšení byznys agility, a to bez potřeby IT. 
  • Savvion Process Modeler - efektivní nástroj pro navrhování a simulaci byznys procesů. Je navržen tak, aby mohl být používán byznys pracovníky-analytiky. Během minut jsou tito uživatelé schopni vytvářet a mapovat byznys procesy tak, jak dnes fungují a poté spouštět testovací scénáře, odhalovat úzká místa a navrhovat optimalizaci těchto procesů – to vše bez pomoci IT.

Podrobnější informace najdete na stránce společnosti Aurea Software.


Nahoru