Budujeme ekosystém partnerských firem se speciálními obchodními, konzultačními nebo technickými dovednostmi, se kterými se naše produkty a služby dobře doplňují. Chceme být preferovaným partnerem a tomu odpovídá i náš dlouhodobý přístup: zaměření na spolehlivost, dodržování standardů a metodik, budování společných týmů a taková koordinace, aby partnerské firmy působily z pohledu zákazníka jednotným dojmem.  

Partnerský byznys je jedním z hlavních směrů našeho podnikání.

Aplikačním partnerům, konzultačním partnerům a systémovým integrátorům, kteří pro své koncové zákazníky využijí některou z našich technologií, můžeme kromě tohoto špičkového software nabídnout: 

  • Podporu ve všech fázích obchodního cyklu
  • Individuálně připravený obchodní model nebo i více obchodních modelů vycházejících z možností a potřeb partnera tak i z možností a potřeb koncového zákazníka.

Umožníme dodávat IT řešení i těm, kdo mají dobrý nápad a procesní znalosti, ale chybí jim technologické know-how a zázemí. Poskytneme nástroje, se kterými lze vytvářet procesní aplikace snadno a bez programování. Zajistíme i zaškolení, podporu a prostředí pro provozování systému v cloudu. Věříme, že technologická bariéra by neměla bránit realizaci zajímavých nápadů. Pokud takovou myšlenku máte, neváhejte nás kontaktovat! Rádi s vámi probereme možnosti, jak převést záměr do fungujícího technického řešení.


Nahoru